Вирішили купити мотор Парсун Parsun. Переваги човнових моторів цього виробника

 

Переваги човнових моторів Парсун (Parsun)

Якщо ви вирішили купити мотор Парсун, то варто дізнатися про його основні переваги серед човнових моторів.

Перевага човнових моторів Парсун (Parsun):

  1. Parsun – це американський бренд, який має історію та високий рівень популярності у Китаї, США, Канаді та Австралії. Контрольним пакетом акцій Parsun з 2010 володіє американський концерн Mars Electric LLC (Wisconsin, USA). Офіційно зареєстрований американський бренд і за місцем розміщення виробництва (Китай), і щодо організації випуску та розповсюдження продукції, нічим не відрізняється від більшості всесвітньо відомих брендів США. Це спричиняє наявність багаторівневої системи контролю якості.
  2. Серії випробувань та тест-драйвів човнових моторів Parsun в Україні, проведені на різних територіях, показали відмінну якість експлуатації продукту. Саме тому двигуни Parsun знайшли свого споживача в нашій країні.
  3. Човнові мотори Parsun мають стандарти USA EPA та Europe CE EPA, а також сертифікат якості Митного союзу.

Човнові мотори виробника Парсун (Parsun)

Про Парсун (Parsun) вперше почули ще 2002 року. Виробник спеціалізується на розробці та випуску човнових моторів, запчастин для мототехніки та генераторів.
Всі човнові мотори Парсун (Parsun) були засновані на перевірених технологіях та багаторічному досвіді зібраному докупи, починаючи з середини минулого століття. Компанія Parsun є єдиним виробництвом, яке змогло не тільки розробити якісні мотори, але й орієнтувати їх випуск на світовий ринок і при цьому встановити стандарти якості. Ця компанія стала офіційним постачальником човнових комплектуючих для виставки в Шанхаї.

купити мотор Парсун


Виробник Parsun став номінантом у категорії «Високотехнологічна компанія». Така можливість представилася за рахунок інноваційного та розширеного виробництва. Так, площа фабрики компанії становила близько 55 000 квадратних метрів, а приміщення для складського зберігання дозволяли зберігати понад 190 000 одиниць продукції.
Ця компанія має спеціальний сертифікат ISO 9001:2008 і відноситься до тих небагатьох виробників, які дбають не тільки про якість та доступність продукції, а й про її екологічну чистоту та безпеку.

Човнові двигуни Парсун (Parsun) орієнтовані на весь світ

Великою популярністю продукція компанії Parsun користується практично всіх п'яти континентах, зокрема регулярно поставляється у різні організації та армію. За рахунок своєї високої якості та доступної вартості продукція користується великою популярністю та успіхом в Україні.

Найкращі розробки та основа

Все обладнання компанії Parsun закуповувалося на перевірених і популярних світових заводах з різних країн, у тому числі і з Америки, Китаю, Японії та Швейцарії. У компанії працюють знамениті дизайнери, які допомагають у розробці унікального, оригінального стилю у всієї продукції та реклами.
Виробник повністю запатентував усі свої розробки та права на зовнішній вигляд та характеристики продукції. Перед надходженням на продаж кожна одиниця техніки в обов'язковому порядку тестується і перевіряться на працездатність.
Загалом компанія розробила на сьогоднішній день чотири унікальні лінійки човнових моторів, у кожну з яких входить близько 20 різновидів. Загальна кількість унікальних моделей, розроблених компанією, становить понад 100. Усі мотори мають свої унікальні характеристики та особливості та потужність від 2 до 90 л. с.
Багато комплектуючих виготовляються та постачаються провідними світовими компаніями та розробниками, такими як: PPG, SKF, NSK та іншими. Човнові двигуни від виробника Parsun стали основою та натхненням для багатьох виробників Китаю, а основні технології сьогодні широко використовуються по всьому світу.
Крім вибіркового тестування, деякі одиниці проходять максимальну перевірку і працюють безперервно протягом 400 - 500 годин, наближених до реальних умов.
Човнові мотори є еталоном якості, високої потужності, продуктивності та доступної вартості. Вони більш ніж на 30% дешевші за свої аналоги!

Наверх